Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie grzeja świece żarowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie grzeja świece żarowe

    Dzięki za info. W międzyczasie dzwoniłem do samsunga, wymieniłem karte nanosim i nie pomogło. Dalej są jakies problemy, ale chyba już nie tak częste. Najgorsze jest to że mój problem trzeba monitorować kilka dni aby jakieś wnioski wyciągnąć.
    dzięki za porady

  • #2
    nie grzeja świece żarowe

    Witam mam problem z moją Octawią II 2004r 1.9tdi nie chce palić gdy silnik jest zimny sprawdziłem świece i wszystkie są dobre szybko grzeją ale problem leży w innej sprawie mianowicie nie dochodzi prąd na fajki które są nakładane na świece ;/ :? sprawdzałem przewody z świec do przekaźnika są dobre przekaźnik podmieniałem od kolegi i nic nie pomogło bezpiecznik 50A jest dobry prąd dochodzi do przekaźnika , dalej nie ma prądu na fajkach nawet przy ujemnych temperaturach na zewnątrz proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów co może być przyczyną ops:

    Komentarz


    • #3
      a jak sciagniesz wtyczke od czujnika temperatury cieczy chlodzacej to wtedy dochodzi prad do swieczek??
      G4 ASZ + oraz sharan AUY +++ by TUNE UP

      Komentarz


      • #4
        jak ściągnę wtyczkę z tego czujnika co wychodzi wąż na nagrzewnice (z boku głowicy ) to pojawia się prąd ale żarówka 12V 21 wat nie świeci bystro tylko tak się żarzy

        Komentarz


        • #5
          Po pierwsze to swiece w BXE sa na 5V a nie 12V, a dwa swiece nie grzeja jak tempreatura otoczenia jest na poziomie chyba +5'C
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            ja mam silnik BJB ale zgadza sie mam świece 5V sprawdzałem czy dochodzi prąd jak silnik nie chciał zapalić a była u mnie temperatura poniżej 0 nie było napięcia :? i pytanie czy tam ma dochodzić 5 czy 12 V ??

            [ Dodano: Czw 06 Mar, 14 20:08 ]
            koledzy zmieniłem czujnik temperatury płynu, przekaźnik świec żarowych i dalej lipa ;/ przy temperaturze poniżej 5 stopni nie chce palić ;/ teraz świece zaczynają się czerwienić i zaraz gasną (żarówka podłączona zamiast świecy zaświeca się i po sekundzie gaśnie i tylko się żarzy) pomocy :|

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X